Yukarı Çık

Merhaba,

2013 yılı itibariyle, 2 yıllık bir anne olarak; henüz çok yolun başında olduğumu da bilerek, bu vakte kadar bile yaşadığım kah üzüntülü, kah sevinçli yine de eşsiz anılarımı tüm doğallığıyla paylaşmak için küçük bir adım attım ve anne- çocuk üzerine www.isimcocugum.com sitesini hazırladım.
Bu sitede sadece benim hikayelerim olmayacak, hele nasihatlar hiç; umarım birlikte büyütürüz bu minik siteyi:)
Herkese sevgiler...

 

Teşekkürler:

Öncelikle eşime, oğluma, aileme, arkadaşlarıma; bu sitenin yazılımını, web tasarımını yapan BEYAZ WEB YAZILIM’a ve logomuzun sahibi Filika Ajansa sonsuz teşekkürler.

 

Önemli:

1. www.isimcocugum.com sitesindeki hiçbir şey, tavsiye veya öneri olarak algılanıp kabul edilmemeli ve herhangi bir karara veya eyleme temel teşkil edilmemelidir. Bu sitedeki bilgiler, doktora veya konunun uzmanına danışma suretiyle kontrol edilmeden uygulanmamalıdır.

2. Kendinizin, bebeğinizin ya da ailenizdeki veya çevrenizdeki sevdiklerinizin sağlıklarıyla ilgili her hususta doktora danışmadan yapabileceğiniz hiç bir uygulamadan www.isimcocugum.com hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz.

3. Site içeriğindeki bilgilerinin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan www.isimcocugum.com ve bağlı kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

4. www.isimcocugum.com sitesindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; sizin ihtiyaçlarınızı tam veya kısmi olarak karşılayacağını, süresinde, güvenli ve hatasız şekilde sunulmuş olduğunu ve olacağını garanti etmemektedir.

5. Kullanıcılar www.isimcocugum.com sitesindeki bilgilerin de her türlü hizmette olabileceği gibi, bilimsel gelişmeler, algılama ve anlayış değişiklikleri nedeniyle zaman içerisinde geçerliliklerini kaybedebileceklerini baştan kabul ederler.